sobota, 4 kwietnia 2015

Pirolam szampon przeciwłupieżowy, czyli produkt, który uratował moje włosy

Witajcie! Dzisiejszy post poświęcę mojemu ulubionemu szamponowi przeciwłupieżowemu. Chodzi mi o szampon firmy Pirolam. Stosuję go jako kilkukrotna kuracja. A dlaczego, o tym powiem w dalszej części notki. Zapraszam :)
 pojemność: 60 ml
 cena: 17 zł
 sklep: apteki

                                                        Opis producenta

Szampon zamknięty jest w miękkiej, małej tubie, o pojemności 60 ml. To bardzo mało, jak na taki kosmetyk. Dlatego też nie opłaca się go używać jako stała pielęgnacja, bo po prostu nam się bardzo szybko skończy i będziemy musieli go co chwilę kupować. Jednak jest na tyle skuteczny, że moim zdaniem lepiej używać Pirolamu przez kilka myć, a potem stosować jakiś delikatny szampon. Zresztą ten produkt starcza tylko na kilka użyć - ok. 4-5.
Jeśli chodzi o wspomnianą skuteczność, to z tym Pirolam radzi sobie świetnie. Usuwa zarówno łupież, jak i jego przyczyny już po kilku użyciach. Potem przez długi czas nie mam problemu z łupieżem. Szampon nie kołtuni włosów, które są po nim miękkie i puszyste. Kosmetyk w miarę dobrze się pieni. Ma ładny, świeży, niezbyt intensywny zapach. Niestety ten otwór, którym wypływa szampon jest bardzo mały i trzeba porządnie naściskać tubę, aby coś wylazło. Ale jest to minus do przeżycia. 

                      Skład:
Podsumowując, jest to bardzo dobry szampon. Polecam też do włosów przetłuszczających się, bo Pirolam również zmniejsza przetłuszczanie. Znacie Pirolam? Jaki jest Wasz ulubiony szampon? Dajcie znać w komentarzach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wyrażania swoich opinii :) Wasze komentarze bardzo mobilizują mnie do dalszego pisania! Dziękuję za każdy jeden!